×
Uudised

Kaheksa asja, mis võivad parvlaevade käitaja vahetusel tuksi minna

01. oktoober 2016,
Parvlaev Hiiumaa, mis hakkab sõitma mandri ja Saaremaa vahel, seisis eile pärastlõunal veel Tallinnas BLRT dokis. Südaööl pidi algama tema teekond Virtsu sadamasse, kuid kas ta tormise ilmaga ka sõidu ette võttis ja hommikuks liinile jõudis? Foto: Rauno Volmar

Tänasest parvlaevade operaatorina alustav riigifirma TS Laevad kardab enim, et Leedo tahab tema pikaaegse äri käest võtjale veel viimaseid vingerpusse.

Kui George W. Bush USA presidendiks sai, jättis Bill Clintoni administratsioon lahkudes uutele ametnikele sõbralikult tögava „kingituse” – kõikide Valge Maja töötajate klaviatuuridelt eemaldati W-täht.

Kui tänasest hakkab mandri ja suursaarte vahelise liikluse eest pärast aastakümneid vastutama riigifirma TS Laevad, siis võib Vjatšeslav Leedolt renditud ja tema ettevõtte meeskonnaga asenduslaevadega juhtuda asju, mis ei ole kaugeltki nii sõbralikud. TS Laevade meeskond on üritanud saarte elanikke ja sinna sõitjaid ette valmistada kõikvõimalikeks äpardusteks. Kui ootused on juba eos väikesed, ei saa ju midagi rohkemat kuigi hullusti minna, eks?