Sisuturundus

Kuidas kingikotti suurt särtsu tuua

07. november 2017
Hotlips

Juba eelmisel aastal sai resoluutselt otsustatud – aitab, mina rohkem oma kallimale jõuluks sokke ei kingi! Eks seitse aastat ole ju ka piisavalt pikk aeg, et lõpuks kindlameelselt seda jubedat sokitraditsiooni murda. Aga jumala eest, mida siis kinkida? Ent veel enne, kui suurem hüsteeria maad võtab, tasub targu avatud pilguga pisut ringi vaadata. Sest kui üks uks sulgub, avaneb alati järgmine. Ja veel milline!

See uks viib otse Hotlipsi maagilisse maailma, kus ka kõige kirkama fantaasiaga katsetaja nii endale kui ka oma armsamale midagi erutavat leiab. Lõppude lõpuks on ju tegemist Eesti suurima erootikakaubamajaga, mis pakub kõditavaid valikuid nii daamidele, härradele kui ka paaridele. Kui näiteks pesukappi järgmist nappi korsetti või wet look catsuit’i enam kohe kuidagi ei pressi, saab ju alati vallatute lelude kollektsiooni täiendada. Ja et talv on kohe-kohe ukse ees, tasub ka oma seksapteek kriitilise pilguga üle vaadata.

Rohkem kui 9000 tootega saab tutvuda nii Hotlipsi esinduskaupluses aadressil Vana-Narva mnt 20b (Tallinn) kui ka suuremat privaatsust ja rahulikku uudistamisrõõmu pakkuvas e-poes. Et valik on muljetavaldav, võttes ehk esmalt silme eest kirjuks, on Hotlips kogunud kokku vürtsikamad kingid nii härradele kui ka daamidele. Kuid kindlasti tasub ka eripakkumistel oma pilk peal hoida.

Tõeline jõuluelamus on vaid paari kliki kaugusel!