×
LP

Kabaree! Revüü! Õhtu Kalle Sepaga

10. detsember 2016,
3
Foto: Ilmar Saabas

Pärast seda, kui Kalle Sepp võitis saate „Su nägu kõlab tuttavalt”, ei ole ilmselt enam jäänud ainsatki inimest, kes teda ei teaks. Kui paljud on aga näinud teda kabareeartistina? Kallel läheb kabarees juba kaheksas hooaeg. LP fotograaf Ilmar Saabas jälgis teda ühe õhtu vältel revüüetendusel.

On kolmapäev ja kell sai äsja seitse. Viru hotelli restoran Merineitsi avab uksed ja publikut hakkab saali voorima. Šampanjapudelid avatakse, klaasid täidetakse. Tunni aja pärast algab Starlight Cabaret’ revüüetendus „Forever Young”, mis on otsani välja müüdud. Saalis on ligikaudu 200 inimest.

Samal ajal sätivad artistid end lava taga valmis. Keskendumine on maksimaalne. Sisse tuhiseb Kalle Sepp, kellel neil päevil vabu hetki peaaegu ei olegi. Kolleegid, kes on näosaate finaalile pingeliselt kaasa elanud, ootavad lilledega. Õnnitlemiseks pikalt aega ei jää, tarvis on etenduseks valmistuda. Kostüümid tuleb valmis panna: etteastete vahel peab riiete vahetamine sujuma sekundi täpsusega. Selles maailmas on meik ja soengud võrdselt daamide ja härrade pärusmaa. Kalle Sepp seisab keskendunult peegli ees. Juukselaki ja silmapliiatsi kasutamises ei ole tema jaoks midagi harjumatut.